Garnki tytanowe

ilość znalezionych towarów: 18

Oprócz tego, że charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością, przygotowywane w nich potrawy mają wspaniały smak. Garnki tytanowe charakteryzuje także posiadają bardzo gruby korpus, a dzięki wysokiej jakości uchwytom, wytrzymałym na wysokie temperatury, naczynia można wykorzystywać w piekarnikach oraz na wszystkich rodzajach kuchenek (w zależności od serii).

Wysokiej jakości garnki do kuchni

Oferowane tytanowe garnki i rondelki są pokryte specjalną powłoką, dzięki której przygotowywane dania nie przywierają do ich powierzchni. W rezultacie, smażenie, zapiekanie, duszenie oraz gotowanie z tymi naczyniami jest łatwe i przyjemne. Co więcej, dzięki swojej konstrukcji, utrzymują przez długi czas gorącą temperaturę. O ich bardzo wysokiej jakości świadczy nieprzemijająca gwarancja na odlew produktu. Wszystkie modele wykonywane są w fabryce w Niemczech.

Postaw na wysoką jakość i wytrzymałość – przy właściwym użytkowaniu, produkty te mogą być używane nawet przez kilka pokoleń.

    W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies
    Zamknij
    pixel